رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
استفاده از شامپو فرش برای حفظ الیاف فرش

استفاده از شامپو فرش برای حفظ الیاف فرش

طریقه ی استفاده از شامپو فرش برای حفظ الیاف فرش

 

شامپو فرش

چندین سال است که استفاده از شامپو فرش برای شست و شوی فرش ها و موکت های مختلف باب شده است اما سوالی که پیش می آید این است که آیا استفاده از شامپو فرش کار درستی است اگر درست است از چه نوع شامپو فرشی استفاده کنیم تا به بافت فرش آسیب وارد نشود .

در دنیای امروز فرش ها و موکت ها بر خلاف گذشته از الیاف طبیعی و مصنوعی متفاوتی تشکیل شده اند که این مسئله مقداری کار را برای ما در بخش شست و شوی فرش و موکت سخت می کند .

بدلیل گوناگونی بافت فرش ها و موکت ها ما باید به هنگام شست و شو با شامپو فرش ، توجه داشته باشیم که فرشمان از چه الیافی تشکیل شده است تا شامپو فرشی که استفاده می کنیم متناسب با تک تک الیاف تشکیل دهده فرش و یا موکت یاشد . از طرف دیگر مواد شوینده استفاده شده برای فرش نباید به رنگ فرش آسیب وارد کند .

استفاده از شامپو فرش

 

سعی کنید ابتدا در زمان خرید فرش دقت کنید که فرش مرغوب خریداری کنید و بعد توجه داشته باشید که شامپو فرشی که مورد استفاده است پرز های فرش را لطیف و نرم بکند .

بهترین شامپو فرش شامپوفرشی است که از کمترین مواد شیمیائی در فرمولاسیون آن استفاده شده باشد .

روش صحیح استفاده از شامپو فرش :

برای پاک کرد لکه های فرش ، مقداری از شامپو را با آب مخلوط کنید با تکه ای اسفنج بر روی نقطه ی مشخص فرش بکشید وقتی که فرش به خوبی با محلول آغشته شد ، با دستمالی تمیز چرک و شامپو را از روی آن جمع کنید و به شدت تا زمان خشک شدن کامل محل خیس شده فرش و موکت از راه رفتن بر روی آن پرهیز کنید .

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا