رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
افرادي که مبتلا به آسم و مشکلات آلرژي هستند میتوان با فرش جدید علائم را بهبود بخشید

افرادي که مبتلا به آسم و مشکلات آلرژي هستند میتوان با فرش جدید علائم را بهبود بخشید

 

 

 

 

 

 

 


 بهبود کيفيت هوا در داخل

 فرش جديد کمترين گزينه انتخاب کفپوش VOC است.  اين در واقع به عنوان يک فيلتر هواي منفعل عمل مي کند، گرد و غبار، گرده و ذرات ديگر را از بين مي برد و آنها را از منطقه نفس مي کشد.  مطالعات نشان داده است که افرادي که مبتلا به آسم و مشکلات آلرژي هستند علائم را بهبود مي بخشد با فرش.

  محیط گرم و راحت را فراهم مي کند

 فرش، مقاومت حرارتي واقعي يا R-value را فراهم مي کند.  در هواي سرد و يا فصول، هوا هواي گرمتر را حفظ مي کند، يک مزيت صرفه جويي در انرژي.  فرش همچنين يک محل راحت براي نشستن، بازي و يا کار را فراهم مي کند و به يک اتاق احساس گرمايي کلي مي دهد.

 

 فرش ايده آل براي کاهش قدم هاي ما، کاهش لغزش ها و سقوط و به حداقل رساندن صدمات در هنگام سقوط رخ مي دهد.  فرش امنيت ايمني را براي تمام خانواده فراهم مي کند، اما مخصوصا براي کودکان نوپا و افراد مسن تر.

 کاهش نويز 
 تلويزيون هاي صفحه نمايش بزرگ، تلفن هاي بلندگو، رايانه ها و سيستم هاي صوتي مدرن خانه هاي ما را پر سر و صدا مي کند.  فرش به اين صداها کمک مي کند.  اضافه کردن يک پد کوسن زير فرش شما باعث کاهش نويز حتي بيشتر مي شود.  فرش همچنين به عنوان يک مانع صوتي بين طبقه ها با کمک به جلوگيري از انتقال صدا به اتاق زير عمل مي کند.  و فرش در پله ها مي تواند صداي ترافيک پاييني را ماسک کند. فرش داراي تعدادي مزاياي عالي براي خانه است

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا