رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
انبار و نگهداری مبلمان برای مدت طولانی

انبار و نگهداری مبلمان برای مدت طولانی

 

چند قدم برای  انبار و نگهداری مبلمان به مدت طولانی

انبار و نگهداری مبلمان

می توانید از انبار و نگهداری مبلمان ، برای عتیقه جاتی که مناسب فضای دکور شما نیستند استفاده کنید و فضا را برای بازی بچه ها ذخیره کنید . این کار به شما این امکان را می دهد که با گذشت زمان و تغییر دکوراسیون بتوانید به بهترین نحو از آن ها استفاده کنید .

در زیر ما چهار قدم کلیدی برای انبار و نگهداری مبلمان برای مدت طولانی را به شما معرفی می کنیم .

قدم اول برای انبار و نگهداری مبلمان : تمیز کردن

قبل از اینکه انبار کردن را شروع کنید ، هر قطعه را به طور کامل تمیز کنید . تمیز کردن را از قسمت پایین اثاثیه و با یک پارچه ی نو و تمیز شروع کنید . سپس با استفاده از تمیز کننده های مناسب برای هر نوع ( فلز ، چوب ، شیشه و … ) یکبار دیگر آن ها را تمیز کنید .

به عنوان آخرین مرحله اجازه دهید ناحیه به خوبی خشک شود . این کار باعث می شود هیچ رطوبتی در هنگام انبار کردن وجود نداشته باشد . تکه های رطوبت باقی مانده می توانند به وسایل شما آسیب برسانند و تغییر رنگ ایجاد کنند .

پیشنهاد ویژه : از خدمات خشکشویی مبلمان الوند بخواهید تا مبلمان شما را کامل تمیز کند و برای انبار کردن کار شما را آسان کند.

قدم دوم برای انبار و نگهداری مبلمان : سوار کردن برای حمل آسان

برای نگهداری اقلام بزرگ تر ، مانند کمد ، تخت خواب و میز ، آن ها را به صورت عمودی قرار دهید . قطعات بزرگ را برای انتقال به مکان ذخیره سازی ، به اجزای کوچک تر تقسیم کنید .

به عنوان مثال می توانید این کار را ، با جداکردن پایه ها از میز و مبل ، کشوهای دراور و چهاچوب از تخت انجام دهید . می توانید از گروه بندی یا برچسب برا سازماندهی آن ها استفاده کنید .

قدم سوم برای انبار و نگهداری مبلمان : پوشش و محافظت

بعد از اینکه مبلمان خود را برای یک ذخیره سازی طولانی تمیز کردید ، باید از آن ها با مواد درست محافظت کنید . بسته بندی حبابی می تواند برای بسته بندی کردن وسایل شکستنی ، قاب ها ، شیشه ها ، آینه ها و صندلی یا پایه های میز مناسب باشد .

 

انبار و نگهداری مبلمان

به عنوان یک قاعده کلی ، از بسته بندی پلاستیکی برای وسایل چوبی و پارچه ای اجتناب کنید زیرا باعث خفه شدن آن ها می شود ، و منجر به ایجاد بویی ناخوشایند در واحد شما می شود . در عوض ، از کاور های پارچه ای استفاده کنید تا هم از گرد و غبار جلوگیری کنند و هم به گردش هوا کمک کنند .

علاوه بر این ، به یاد داشته باشید که همه ی قطعات مبلمان نیازی به پوشش محافظ ندارد . بنابراین به شما توصیه می شود قبل از انجام کار تحقیقات لازم را انجام دهید .

قدم سوم برای انبار و نگهداری مبلمان : نگهداری استراتژیک

برای به حداکثر رساندن فضای واحد خود ، شما ممکن است وسوسه شوید تا بدون داشتن یک برنامه ، اقدام به انبار کردن کنید . اما با این حال ، این کار می تواند باعث خرابی وسایل شما شود .

پس چگونه می توانید از به وجود آمدن این مشکل در انبار کردن طولانی جلوگیری کنید ؟ بین اشیا فاصله بگذارید .

مزایای دوبرابر : به جریان هوا در اطراف وسایل شما کمک می کند و باعث حمایت بیشتر در برابر آسیب می شود و خطر آسیب  تصادفی به قطعات شما را کم می کند .

صرفه جویی در فضا بدون قربانی

شما لازم نیست به دلیل نبود فضای کافی ، از دست مبلمان خود خلاص شوید . در واقع حالا شما می توانید اقلام بزرگ را حتی در صورت نبود فضای کافی ذخیره کنید .

شما می توانید با انبار و نگهداری مبلمان در فضای خشک ، وضعیت مبلمان خود را در مرت طولانی حفظ کنید . در مقابل آن انبار کردن در زیرزمین و فضای زیر شیروانی مرطوب است که باعث کمتر شدن عمر وسایل می شود .

با استفاده از یک نقشه ی درست برای انبار کردن طولانی ، شما می توانید در هر زمان ، وسیله ای را که نیاز دارید را به دست بیاورید.

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا