رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
با استفاده از قالي صميميت را به خانه تان بياوريد

با استفاده از قالي صميميت را به خانه تان بياوريد

 

 

 


 

 

اگر شما هم فرزند داريد يا در منزلتان حيوان خانگي نگهداري مي کنيد، ممکن است کفپوش منزلتان صدمه ببيند. چند راه حل وجود دارد: کفپوش را عوض کنيدو با انتخاب قالي مناسب براي منزل خود، خط و خش ها را پنهان کنيد و در عين حال زيبايي خاصي به فضاي منزل بدهيد.

 اگر شما هم فرزند داريد يا در منزلتان حيوان خانگي نگهداري مي کنيد، ممکن است کفپوش منزلتان خط و خش بردارد و صدمه ببيند. چند راه حل وجود دارد: کفپوش را عوض کنيد (که خرج برمي دارد)، نيروهاي مخرب (حيوانات خانگي) را حذف کنيد يا قسمت هاي صدمه ديده را پنهان کنيد.

اگر راهي جز راه آخر نداريد مي توانيد از راهنمايي هاي زير کمک بگيريد و با انتخاب قالي مناسب براي منزل خود، خط و خش ها را پنهان کنيد و در عين حال زيبايي و صميميت خاصي به فضاي منزل بدهيد. ورودي را زيبا کنيد. اين ورودي با قالي دراز و راه راه رنگي از جنس پشم، درست مثل دمپايي روفرشي برايتان عمل مي کند. اين قالي با اندازه بزرگي که دارد نقاط صدمه ديده را پنهان ميکند و سطح جديدي از زيبايي را به خانه شما مي آورد.

 

قالي را جايي که لازم است پهن کنيد. قالي گزينه خوبي براي تعادل بخشيدن به دکوراسيون اتاق است. در واقع بسياري از طراحان داخلي، قالي را مبناي دکور اتاق قرار مي دهند. بنابراين همه ما امکان آن را نداريم که کل اتاق را عوض کنيم و در عوض مي توانيم از روفرشي يا غيره براي پوشاندن قسمت هايي که رفت و آمد زياد صورت مي گيرد استفاده کنيم.

 

 

نقاط ديگري که بيش از همه صدمه مي بينند و به قالي نياز دارند اطراف ميز ناهارخوري و ميز وسط مبل ها هستند. همچنين اطراف سينک ظرفشويي و اتاق بچه ها هم هميشه به پوشش مناسب کف نياز دارند.

 

 

وقتي به اين نتيجه رسيديد که قالي به فضاي اتاق شما کمک مي کند، بيشترين ابعاد اتاقي که مي خواهيد آن را بپوشانيد و کمترين ابعادي که دوست داريد قالي شما داشته باشد را محاسبه کنيد. با آنکه قالي هاي ارزان قيمت زيادي موجود است، ولي ممکن است به راحتي قالي مناسب براي اتاقتان را پيدا نکنيد. اگر فضايي که شما داريد بزرگ است، مي توانيد از چند قالي استفاده کنيد.

 

قالي هاي سفارشي زيادي هم وجود دارد و توليدکنندگان قالي مي توانند اندازه موردنظر شما را برايتان ببرند و تهيه کنند. همچنين مي توانيد از مربع هاي مدور استفاده کنيد و آنها را کنار هم قرار دهيد و اندازه مناسب را دربياوريد. اين مربع ها براي درست کردن قالي هاي رنگي براي ورودي منزل يا پوشاندن کف اتاق نشيمن هاي بزرگ مناسب هستند. اگر هم لک شدند به راحتي مي تواند آن تکه را جايگزين کرد.

اکثراً خانواده ها براي منزل خود قالي هاي پشمي يا دستباف انتخاب مي کنند. شستن اين قالي ها راحت است زيرا از جنس ارگانيک هستند و زير پا حس خوبي مي دهند.و با خیال راحت شستشوی آن را به قالیشویی الوند بسپارید

 

اگر دوست داريد قالي شما بافت ضخيمي داشته باشد، قالي هاي پرزدار براي شما مناسبند. اين قالي ها روي کفپوش چوبي يا سراميک ظاهر بهتري دارند و هر وقت خواستيد مي توانيد آنها را عوض کنيد.

 

 

بعضي افراد دوست دارند در هر فصل از قالي هاي مختلفي استفاده کنند. در زمستان قالي پرزدار داشته باشند و در بهار و تابستان از جنس هاي طبيعي استفاده کنند. يادتان باشد که عوض کردن قالي از عوض کردن کفپوش مقرون به صرفه تر و راحت تر است.

 

 

يک قالي روي قالي تان پهن کنيد. با آنکه معمولاً قالي هايمان را روي کفپوش چوبي مي اندازيم، ولي گاهي هم مي توانيم براي زيبايي بيشتر يا پنهان کردن يک لکه، قالي ديگري روي قالي قبلي بيندازيم. البته حواستان باشد که روي قالي هاي پرزدار نمي توان قالي ديگري انداخت.

 

به چند روش مختلف مي توانيد قالي روي قالي بيندازيد. مي توانيم قالي پوست گاو کوچکي را روي قالي بزرگتري پهن کنيد و هر دوي آنها را به رخ بکشيد.

 

ايده پهن کرده سه قالي گرد در کنار هم به کف اتاق شما شکل منحصر بفردي مي دهد و مبلمان شما را تکميل مي کند.

 

تميز نگه داشتن قالي ها امري اجتناب ناپذير است. هر چقدر تلاش کنيد باز هم ممکن است به نحوي روي قالي شما لک بشود. قالي هاي پشمي با آب خالي راحت تر تميز مي شوند. يعني فقط با يک دستمال مرطوب مي توانيد لکه روي آن را جذب کنيد. ولي آن را نماليد، فقط آرام به لکه ضربه بزنيد.

 

قالي هاي دستباف معمولاً لانولين طبيعي در پشم خود دارند، در حاليکه بعضي از توليدکنندگان فقط از رنگ هاي گياهي براي رنگ کردن پشم استفاده مي کنند. بنابراين خودتان نبايد آنها را تميز کنيد، بلکه بايد کارشناس اين کار را برايتان انجام دهد و از محصولات شستشوي خاصي استفاده کند.قالیشویی الوند متخصص در شستشوی فرش های دستبافت شما را در این امر یاری میکند.

 

وقتي قالي مي خريد، نحوه شستشو و مراقبت از آن را از فروشنده بپرسيد. سپس از قالي زيباي خود لذت ببريد و در مورد آن شک نکنيد.

 

در هر صورت انتخاب با شماست که از چه قالیشویی برای نگه داری فرش هایتان استفاده کنید

بهترین قالیشویی الوند تمام مکانیزه با بیمه و ضمانت نامه کتبی میباشد

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا