رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
بهترین مکان قالیچه و پادری

بهترین مکان قالیچه و پادری

 

 

 

 

 

 

بهترين مکان ها و فضا ها براي استفاده از قاليچه يا پادري

قاليچه‌ها و پادري‌ها، فقط براي پاک کردن کفش‌ها  و جلوگيري از ورود مواد ضايد کف فرش به خانه نيست. اگر آنها بدرستي انتخاب شوندو به کار گرفته شوند ، مي‌توانند ترکيبي از رنگ، استيل و ايمني را به خانه شما بياورندو حتي زيبايي چشم گيري در فضاي استفاد شده خود به وجود بياورند. در اين مطلب براي شما ده مکان يا قسمت که مي‌توانند بهترين جا براي قاليچه باشند را براي شما نام خواهيم برد  .

 

– ورودي منازل يا ساختمان

اولين چيزي که در هنگام ورود به منزل يا ساختمان به چشم ميخورد  ورودي خانه است. بنابراين با استفاده ازيک قاليچه يا پادري مناسب و زيبا مي‌توانيد تأثير خوبي در بدو ورود  روي مهمان ميگذارد. در واقع اين پا دري نه تنها جلوه اي به قسمت ورودي مي بخشد بلکه به خوبي ميتواند براي تميز کرد کفش ها هم استفاده شود پادري هاي با جنس هاي ضخيم تر يا پرز بيشتر با بافتي قوي تر براي اين قسمت مناسب تر است.

– استفاده از قالي براي راهروي ورودي

اغلب ما  راهروهارا به همان حالت  ساده و معمولي و رغبتي براي تغيير اين فضاي کوچک نداريم ‌اما فرصتهاي زيادي براي طراحي در در اين قسمت ميتوان در نظر گرفت. و ميتواند نمادي از سليقه و سبک زندگي شما را به نمايش بگذارد . شما  هم مي‌توانيد بدون پرداخت هزينه‌اي زياد، با به کار گيري يک قاليچه زيبايي  و چشم اندازي دلپزير را ايجاد کنيد . بهتر است هنگام انتخاب براي قاليچه توجه داشته باشيد که طرح و رنگ آن همخواني لازم را با کف پوش ها وديوار پوش ها و ساير وسايل را داشته باشد .

 

-استفاده از قاليچه براي  اتاق نشيمن

اتاق نشيمن بايد فضايي گرم و خوشايند وحس  راحتي و دوستانه اي را منتقل کند به نظر و شما را براي نشستن در اين مکان تشويق کند و انرژي مثبتي به شما و سايرن انتقال بدهد . بهتر است که اسباب و اثاثيه بيشتر متمايل به مرکز اتاق نشيمن  چيده شوند تا دور تا دور اتاق. گام بعد انتخاب يک قالي يا قاليچه زيبا است که متناسب با شکل چيدمان اسباب و اثاثيه و همخواني رنگ وطرح آن با ساير وسايل  باشد. خواهيد ديد که فضاي شما چقدر گرم‌تر و دلنشين‌تر به نظر مي‌آيد.

 

-استفاده از قالي براي راهروها

راهروها هم فضا و قسمتي  مناسب براي درخشش قاليچه است ديگري هستند که شما مي‌توانيد در آنها از قاليچه استفاده کنيد. قاليچه‌اي انتخاب کنيد که به اندازه طول راهروتان  باشد اما عرض  آن بصورتي باشد که از دو طرف قسمت خالي از قاليچه ديده شود. حتما از يک ترمز فرش مناسب براي جلوگيري از سر خوردن قاليچه استفاده کنيد. اين کارديدي بسيار زيبا و خاص به راهروي شما مي‌دهد.

 

– استفاده از قالي براي پاگردها

استفاده از يک قاليچه در پاگرد اصلي علاوه بر اينکه ، از آسيب ديدن کف پوش  در اين محل پر تردد جلوگيري مي‌کند، ايمني شما را فراهم مي‌کند.

برای اطلاع از نزدیک ترین شعبه قالیشویی الوند با ما تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا