رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
تعمیر  فوری خراشیدگی مبلمان در منزل

تعمیر فوری خراشیدگی مبلمان در منزل

 

وسایل و مبلمان چوبی به خاطر زیبایی ظاهری و استحکام شان بسیار طرفدار دارند و مورد استقبال افراد هستند. تنها مشکل این;گونه مبلمان و اثاثیه این است که دچار خراشیدگی میشوند. خراشیدگیهای کوچک روی وسایل ممکن است زیبایی دکوراسیون داخلی خانه را تحت تاثیر قرار دهد اما ترفندها و راه حلهای سریعی وجود دارد که در عرض پنج دقیقه همه این خط و خراش ها را از بین می برد. اگر این مطلب را بخوانید با تمام این راه حلها آشنا می شوید.

سس مایونز را فراموش نکنید

اگر چوب شکاف برداشته و خراشیدگی خیلی عمیق است، میتوانید از مقداری سس مایونز استفاده کنید. سس مایونز را به آرامی در شکاف بریزید تا آن را پر کند و سپس مقدار اضافی را به آرامی پاک کنید. حالا اجازه دهید یک تا سه روز به حال خود باقی بماند تا به خوبی در شکاف رخنه کند و بعد از آن میزان اضافی را از سطح پاک کنید.

از گردوها کمک بخواهید

گردوها خراشیدگیهای نسبتا عمیق را تعمیر و ترمیم میکنند. روغن طبیعی موجود در گردوها باعث میشود که نه تنها خراشیدگیهای فعلی شان برطرف شود، بلکه مبلمان شما را در برابر خراشیدگی های بعدی هم مقاوم میکند.

خراشیدگی مبلمان زیر سیگاری های مناسب

از این به بعد به جای دور ریختن خاکستر سیگارها از آنها برای از بین بردن خراشها استفاده کنید. به این صورت که مقداری واکس تیوبی مخصوص را روی خراشیدگی ها بزنید و سپس خاکستر گرم سیگار را روی آن بریزید و آن را فشرده کنید و بگذارید کمی بماند. سپس دوباره روی آن را واکس بزنید تا به سطحی صاف و هموار برسید.

مداد ابرویی

برای پر کردن خراشیدگی مبلمان لوازم آرایشی موارد استفاده دیگری هم دارند؛ مثلا از مداد ابروهای روغنی تان میتوانید برای پر کردن خط و خراش های نسبتا نازک و نه چندان عمیقی که روی مبلمان تان افتاده استفاده کنید. مطمئن باشید تنوع رنگی مدادهای ابرو آنقدر زیاد است که به راحتی رنگی هماهنگ با مبلمانتان را پیدا میکنید.

چسب های پودری به کمک تان می آیند

مقداری چسب پودری را با آب مخلوط کنید و به آرامی روی سطح مورد نظرتان بکشید. دقت کنید که تمام خراشیدگی ها را پر کند.

از پاستل ها غافل نشوید

سازندگان مبلمان چوبی از پاستل های مخصوص چوب برای ایجاد رنگ، سایه و نقش روی چوب استفاده میکنند؛ پس چرا ما وقتی پاستل های رنگی در دسترس مان است، باید هزینه اضافی برای تعمیر اینگونه وسایل بپردازیم؟ یک پاستل با رنگ متناسب و نزدیک به رنگ مبلمان یا وسیله چوبی تان انتخاب کنید و به آرامی و دقت آن را در محل خراشیده بکشید و بعد به وسیله دستمالی نرم آن را جلا دهید. فقط در انجام این کار افراط نکنید زیرا ممکن است خراش روی چوب نمایان شود.

به توانایی خمیردندان ها اعتماد کنید

استفاده از خمیردندان نیز راهکار دیگری است که اگر هیچ‌کدام از موارد بالا در دسترس شما نبود، می‌توانید حسابی روی توانایی‌شان حساب کنید

قالیشویی الوند با مشاوره رایگان .

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا