زندگی ایده آل با خرید فرش مناسب برای خانه

 

خرید فرش مناسب برای خانه
 

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین اجزا در طراحی فضای خانه فرش می باشد . شما می توانید با انتخاب یک فرش مناسب برای منزل ، آرامش و زیبایی در خانه را تجربه کنید . بی شک خانه ی هر فرد ، محل استراحت و آرامش آن است پس باید دارای فضای ایده آل و و آرام بخش باشد اما برای رسیدن به این آرامش چه باید کرد ؟ بهترین گزینه خرید فرش مناسب برای خانه است که ما در اینجا برای کمک به شما در این زمینه نکات کاربردی ای را گوشزد کرده ایم تا شما درست ترین انتخاب را داشته باشید .

 

در مرحله ی اول برای خرید فرش مناسب این است که شما به خوبی با سبک زندگی خود آشنا باشید سبک زندگی هر فرد با افراد دیگر متفاوت است امکان دارد شما در منزلتان کودک داشته باشید و یا منزل شما رفت و آمد زیاد است و یا فردی هستید که در منزل ورزش می کنید اگر جز این دسته افراد هستید پیشنهاد می کنم حتما از فرش های تیره و تقریبا شلوغ استفاده نمایید که کثیفی را کمتر نشان می دهند اما اگر فردی تنها هستید و یا جمعیت خانوادتان کم است و رفت آمد آنچنانی ندارید می توانید از فرش های کم تراکم و زمینه روشن نیز استفاده کنید .

در مرحله دوم برای خرید فرش مناسب شما باید به خوبی دقت کنید که کثیفی ها و لکه هایی که در حال حاضر بر روی فرش هایتان ایجاد می شود بیشتر از چه نوعی است .

خرید فرش مناسب

قالیشویی الوند

فرش های رنگ روشن گرد و خاک و جای دست و پا را بسیار زیاد نشان می دهند و فرش های رنگ تیره مانند آبی نفتی ، قهوه ای و مشکی لکه های رنگ روشن را بسیار زیاد نمایان می کنند پس به خوبی با نوع لکه هایی که بیشتر برایتان ایجاد می شود آشنا باشید سپس برای خرید فرش مناسب اقدام نمایید.

 

نکتی پایانی : بعضی از فرش ها هستند که طرح و رنگ آن بسیار خاص است به گونه ای که در آن هم رنگ های تیره و هم رنگ های روشن به کار رفته است و طرح کلی آن تو در تو و شلوغ است اگر فرش های شما زیاد چرک می شود و فرصت مدام شسستن آن ها را ندارید بهترین گزینه برایتان انتخاب این نوع طرح هاست که بیشتر در فرش های ماشینی دیده می شود .