رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
دکوراسیون با مبلمان آبی

دکوراسیون با مبلمان آبی

طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی با مبلمان آبی

پس از اجاره یک آپارتمان در شهر قبل از اسباب کشی و جابجایی، این زوج مدتی به دنبال یک خانه با سقف مرتفع بودند و این دقیقا همان چیزی است که آن ها در خانه ی چهار خوابه ادوارد یافتند. اتاق نشیمن اولین جایی بود که بازسازی شده بود- مالک خانه، کریستین در وبلاگش (LittleHouseOnTheCorner.com) می گوید: «وقتی که سایر قسمت های خانه بسیار بزرگ و دلباز بود، ما فضایی را برای خلوت و آرامش می خواستیم.»

«ما به فضایی گرم، جذاب و به اندازه کافی بزرگ که بتوانیم برای پذیرایی و سرگرمی از آن استفاده کنیم، نیاز داشتیم. بلافاصله فرش را جمع کردیم اما در زمستان کاملا سرما احساس می شد.» این سبب شد که آنها نسبت به نصب عایق در زیر کف، همان طور که در سال ۱۹۵۰ نیز از گرمای گاز طبیعی مناسب با سبک و نوع خانه به استفاده کردند، اقدام نمایند.


از یک اتاق نشیمن دارای مبلمان آبی پررنگ الهام بگیرید.

آنها پیش از این یک مبل چرم مشکی رنگ داشتند و تصمیم گرفتند که به سمت طرح رنگی خنثی بروند.«بعد از این که تزئینات را انجام دادیم، اتاق حس خوشایند و دلنشینی داشت و مبل سیاه و سرد به نظر می آمد بنابراین ما رنگ آبی گرم و زرد در آثار هنری، کوسن و زیورآلات را افزودیم. اخیرا مبلمان مشکی را با مبلمان فیروزه ای مخملی جایگزین کرده ایم که این یک حرکتی عالی و جسورانه در تزئینات به شمار می رود.»

مبلمان آبی پررنگ

مبلمان آبی

این برای آنها مهم بود که در اتاق نشیمن، افراد بر صحبت با یکدیگر تمرکز داشته باشند تا تماشای تلویزیون، بنابراین «مبل ها را در امتداد دیوار قرار دادیم و صندلی راحتی را در سوی دیگر شومینه. پس زمینه ی خنثی نیاز به یک تلنگر رنگی داشت که به آن واقعا جان ببخشد. رنگ سیر به فضا جان می بخشد و ما از اینکه فضا اینگونه تغییر کرده واقعا خوشحالیم.»


پس زمینه ی خنثی

مبلمان آبی

«من می خواستم اتاق را با رنگ خاکستری نرم و بافت لطیف که به ایجاد آرامش و حس خنثی کمک می کنند، تزئین کنم.» با استفاده از یک پالت رنگ لطیف و نرم، در بزرگترین سطوح دیوار و کابینت- آنها به این فضا حس سکوت بخشیدند که بر ویژگی سایه های مشابه رنگی تاکید می کرد. همانند مبل های دارای رومبلی و قالیچه های پر کرک که به با هم دیده شدن اجزا کمک می کنند.

قدیمی با جدید مواجه می شود

مبلمان آبی

پوشاندن یک صندلی قدیمی با لوازم تزئینی، به آن ظاهری امروزی می بخشد که با طرح قسمتی از اتاق هماهنگ است. هماهنگی لوازم جانبی روشن، همانند رادیوی زرد رنگ با سایر وسایل، یک تلنگر رنگی را به مجموعه اضافه می کند و گونه ای از زرق و برق و تجمل را به ارمغان می آورد.

اجزای مهم و تعریف کننده

مبلمان آبی

شومینه ی سال ۱۹۵۰ با یک مدل اصلاح شده ی جدید که با خانه همخوانی بیشتری دارد جایگزین شده است. این کمک کرد تا اتاق ساده تر و راحت تر احساس شود. «ما یک شومینه جدید انتخاب کردیم که جزئیات طرح آن بیشتر از مدل های تکراری و انبوه بود. شعله ی آبی خوش رنگ سفال شومینه با دیواره و رنگ آمیزی شیشه همخوانی کامل دارد.

پیش از تغییر و تحول

مبلمان آبی

از یک طراحی ضعیف و نادیده انگاشته شده تا یک فضای پر طراوت و پذیرا، این پروژه در حال حاضر نشان می دهد که با یک پالت رنگی مشخص و کمی اعتماد به نفس می توانید راهی طولانی را بروید.«رنگ سیر، به اتاق جان بخشیده و ما به خاطر آن چه که فضا را تغییر داده، خوشحال هستیم

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا