رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
سمپاشی در منزل و محل کار

سمپاشی در منزل و محل کار

در کشور های مدرن مبارزه با آفات بیولوژیک و سم پاشی به صورت تخصصی و علمی ، در جهت تضمین سلامت افراد جامعه از درجه اهمیت بالایی برخوردار است . چراکه جامعه ای پیشرفت میکند که افراد آن جامعه از سلامت خوبی برخوردار باشد.

لزوم سمپاشی و مبارزه با حشرات و جانوران  مانند ساس، پشه، سوسک، مگس، موش، موریانه، بید، کک، شپش، کنه، مورچه، مایت که از عاملان بسیاری از بیماری ها به حساب می آیند در برخی از اماکن و منازل لازم و ضروری می باشد.

نکته مهم در این مساله این است که افراد نا آشنا با استفاده از سموم نباتی و خطرناک سلامت خانواده شمارا بخصوص کودکان ، بزرگسالان، خانم‌های باردار و بیماران قلبی ، کلیوی ، ریوی و غیره را به خطر می‌اندازند. استفاده از سموم نباتی که در آن ها استاندارد ها رعایت نشده خطر مرگ جنین، مشکلات پوستی و عصبی و همچنین تنفسی را افزایش می‌دهد.

علاوه بر این افرادی هم هستند که برای سمپاشی خودشان از عطاری‌ها اقدام به خرید سم می‌کنند و بدون در نظر گرفتن مقدار مصرفی و یا پیروی از دستورالعمل‌های اشتباه، عملیات سمپاشی را انجان میدهندو با این کار علاوه بر آسیب رساندن به سلامت افراد خانه، حشرات  را نسبت به این گونه سموم مقاوم می‌کنند.

بسیاری از سموم موجود در عطاری‌ها و سم‌فروشی‌های غیر‌معتبر، سموم گیاهی درجه پایین و محتوی مواد کلره است که می تواند تا چهل سال در محل زندگی شما باقی بماند بسیار خطرناک است .

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا