رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411

سم پاشی منازل

سمپاشی منازل

سمپاشی منازل یکی مهمترین راه های از بین بردن حشرات، پشه ها انواع سوسک و ساس و … می باشد. شرکت الوند با استفاده از سم های جدید با مواد درجه یک و بدون ضرر برای انسان ها و لایه اوزون. آماده ارائه خدمات به تمامی همشهریان تهران می باشد.

انجام کلیه خدمات سمپاشی در منزل، فروشگاه ها، کارخانه جات و … با سرویس دهی سراسر تهران. استفاده از مواد گیاهی مرغوب و بدون کمترین ضرر به سلامت انسانها.

سمپاشی منازل

سمپاشی منازل

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا تماس با همکاران و ثبت سفارش می توانید از شماره های زیر استفاده کنید و یا از قسمت تماس باما راه های ارتباطی با محجموعه ما را مشاهده کنید. برای مشاهده خدمات شرکت الوند تهران نیز می توانید از لینک خدمات ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

خدمات شرکت نظافتی الوند تهران:

  • شستشوی تخصصی انواع فرش های دستبافت
  • شستشوی اعلاء فرشهای ماشینی
  • خشکشویی مبلمان، موکت و خوشخواب د رمحل
  • ترمیم و رفوگری انواع فرشهای ماشینی و دستبافت
  • سمپاشی منازل، فروشگاه ها و کارخانجات

به خاطر داشته باشید که سرویس های بهداشتی و قسمتهایی از آشپرخانه منازل که دسترسی برای پاک کردن آنها سخت است هر ساله به صورت مرتب نیاز به چند دوره سم پاشی دارند تا از به وجود آمدن حشرات و انواع سوسک ها جلوگیری شود. مواد استفاده شده در سم پاشی الوند همگی کاملا گیاهی می باشند و هیچ مشکلی برای شما و کودکان خرد سال شما به وجود نمی آوردند.

شما می توانید با ما همکاران ما تماس بگیرید و متراژ و قسمتهای موردنیاز سم پاشی که ره همکاران ما معرفی کنید و پس از وقت گیری و نوبت دهی همکاران ما به محل شما اعزام می شوند و اقدام به سمپاشی قسمتهای مدنظر شما می کنند.

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا