رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
قاليشويي درجمهوری

قاليشويي درجمهوری

دفترقاليشويي درجمهوری

 

دفترقاليشويي در جمهوری یکی از قاليشويي معتبر تهران در جمهوری

قاليشويي با قالیشویی نزدیک جمهوری با سرويس دهي منظم

در مناطق تجريش، الهيه، زعفرانيه، پاسداران، سعادت آباد و سراسر مناطق تهران.

قالیشویی منطقه جمهوری  نزديکترين قاليشويي به شما هستيم.

قالیشویی ارزان و معتبر در جمهوری با سال ها سابقه يکي از معتبر ترين و قديمي ترين قاليشويان استان تهران

 

 

http://alvand1.com

http://alvand1.com

 

کارخانه قاليشويي جمهوری تهران بهترين قاليشويي جمهوری تهران

يکي از واحد هاي صنفي منصف و باکيفيت و ارزانترين قيمت جمهوری تهران

افزايش عمر فرش شما:

بخاطر داشته باشيد که شستشوي فرش تنها ظاهر فرش شما را زيبا نمي کند، بلکه بطور مؤثر طول عمر فرش شما را افزايش مي دهد. خاک و کثيفي موجود در الياف فرش نه تنها زشتي ظاهر فرش را بدنبال دارد، بلکه در طول زمان باعض پوسيدگي و از بين رفتن بافت فرش مي شود. گذشته از اين، آلودگي و کثيف ماندن فرش به مدت طولاني باعث افزايش آسيب هاي وارده به فرش مي شود. اما شما مي توانيد با برنامه ريزي سالانه براي شستشوي فرش هاي خود، اظمينان يابيد که آسيب هاي وارده توسط گرد و غبار، خاشاک و عوامل آلوده کننده به حداقل خود خواهند رسيد. در واقع بسياري از کارخانجات توليد فرش، ضمانت فرش را منوط به شستشو و مراقبت مداوم از آن مي کنند.

تميز کردن فرش

از رنگ قالي خود محافظت کنيد علاوه بر جارو زدن گاه به گاه فرش، مهم است که فرش خود را مورد شستشوي منظم قرار دهيد. شستشوي فرش باعث مي شود آلودگي هاي چسبناک و روغني که جارو برقي نمي تواند از داخل بافت فرش خارج کند، تميز شده و فرش شده در طول زمان زيبا همچنان زيبا بنظر برسد.
شستشوي فرش معمولا کثيفي ها و آلودگي هايي را هدف قرارمي دهد که در اثر بخارات ناشي از آشپزي، آلودگي هوا و گرد و خاک ته کفش وارد بافت فرش مي شوند. آلودگي هاي روغني که در الياف قالي وارد مي شوند مي توانند باعث تغيير و مات شدگي تدريجي اما شديد رنگ قالي شوند. در اين حالت رنگ قالي از بين نمي رود، بلکه در زير لايه اي از چربي و کثيفي پنهان مي شود. اگر اجازه دهيد اين لايه چربي به مدت طولاني روي الياف فرش شما باقي مانده و روي هم انباشته شود، بتدريج آلودگي هاي جامد را نيز بخود جمع کرده و فرش شما به منبعي از آلودگي بدل خواهد شد.

 

شستشو با آب گرم (بخار شويي)

تحقيقات نشان داده اند که سيستم شستشو با آب گرم، بهترين نتيجه را در تميز کردن آلودگي هاي فرش به دنبال داشته است. اين سيستم عموما با نام “بخار شويي” شناخته مي شود. هر چند در واقع هيچ بخاري در نتيجه اين عمليات ايجاد نمي شود. در اين عمليات يک مامور شستشو آب گرم را با فشار زياد بوسيله آب پاش فشنگي به داخل پرزهاي فرش مي گيرد و بدين وسيله مواد شوينده استفاده شده بر روي فرش را بعلاوه آلودگي هايي که در لابلاي الياف فرش خانه کرده بودند، از آن خارج مي کند. اين کار را مي توان در حياط منزل و بوسيله يک شلنگ آب و يک تکه چوب بلند يا جاروي دستي نيز انجام داد.
اگر در پشت فرش شما دستور العمل خاصي از سوي شرکت توليد کننده، جهت شستشوي فرش معرفي شده است، حتما در هنگام شستشوي فرش اين دستورالعمل را بکار بگيريد. در غير اينصورت، در صورتي که بعلت شستشوي غيراصولي، فرش شما زيبايي و هماهنگي بافت خود را از دست بدهد، شرکت هاي توليد کننده پاسخگوي شما نخواهند بود.

 

 

قاليشويي الوند

ارائه خدمات شستشو فرش با استفاده از دستگاههاي پيشرفته روز دنيا

اعم از آبگيرهاي تمام سانتريفيوژ لوله اي و دستگاه هاي ريلي و ديسکي با مواد شوينده درجه یک

– شستشو با رعايت اصول اسلامي

– قيمت ثابت ، فاکتور شفاف و براي همه يکسان

– شبکه گسترده حمل و نقل در سراسر تهران

– شبکه گسترده پاسخگويي و پشتيباني مجازي

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا