رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
قالیشویی در احتشامیه

قالیشویی در احتشامیه

قالیشویی در احتشامیه

قالیشویی در احتشامیه | قالیشویی الوند بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به خیابان احتشامیه تهران، سرویس دهی فوری به خیابان و محله های اطراف. انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم انواع فرش ها ماشینی، دستبافت و ابریشم.

قالیشویی الوند شعبه احتشامیه

شرکت قالیشویی الوند بابکار گیری نیروی آموزش دیده و مجرب و استفاده از مواد شوینده عالی و درجه یک فرشهای شما همشهریان عزیز محله احتشامیه و حومه خیابان احتشامیه. را مانند روز اول پاکیزه و معطر می کند و با ضمانت شستشوی خود این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که: فرش های شما علاوه بر تمیزی از نظر سالم ماندن و از دست ندادن کیفیت پس از هر بار شستشو تحویل شما داده شود.

محله احتشامیه در ضلع جنوبی اختیاریه در امتداد پاسداران گسترانیده شده‌است. بنا به انکه در حدود صد سال پیش دکتر احتشام در این منطقه داری زمین زراعتی، خانه و حسینه بوده، به نام دکتر، احتشامیه خوانده می‌شود. خانوار های زیادی در محله احتشامیه سکون دارند و تعداد زیاد این خانوار نیاز به مراکز و شرمت های خدماتی بیشتری نیز دارد. در این بین مهم ترین نگرانی خانواده های محترم اعتماد کردن به یک قالیشویی معتر و نزدیک به احتشامیه می باشد. شرکت قالیشویی الوند با چند دهه تجربه و کارخانجات خصوصی (شستشو بدون واسط) پاسخگوی تمام نگرانی های شما برای سپردن فرشها به یک قالیشویی خوب می باشد. کافیست قالیشویی الوند را یک بار امتحان کنید تا از کیفیت خدمات شرکت ما هیجان زده شوید.

 قالیشویی در احتشامیه

قالیشویی در احتشامیه

راه های ارتباط با قالیشویی الوند

شرکت قالیشویی الوند برای راحتی کار شما همشهریان عزیز محله شهرک فکوری راه های ارتباطی زیادی در نظر دارد که مهترین این راه ها ثبت سفارش آنلاین خدمات می باشد. شما میتوانید با سفارش آنلاین خدمات در سایت ما. از 10 درصد تخفیف سفارش آنلاین برخوردار شوید. برای ثبت سفارش آنلاین کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. پس از ثبت سفارش آنلاین همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

سفارش آنلاین

راه دوم تماس با قالیشویی الوند شعبه شهرک فکوری استفاده از تلفن های تماس شرکت ما می باشد. شما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از تماس شما با شرکت قالیشویی الوند. زمان تقریبی اعزام سرویس کاران به محل شما اعلام خواهند شد.

22225314
66097606
88170374
44403411

برای اطلاعات بیشتر درباره ما را بخوانید!

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا