رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
بهترین قالیشویی در تهران

بهترین قالیشویی در تهران

بهترین قالیشویی در تهران

بهترین قالیشویی در تهران | قالیشویی الوند با استفاده از کادری مجرب و آموزش دیده، همراه با شعبه های فعال در سراسر تهران به عنوان بهترین قالیشویی در تهران با افتخار آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در مناطق 22 گانه تهران را دارد. قالیشویی الوند تهران با استفاده از بهترین مواد شوینده و ماشین آلات پیشرفته قالیشویی بهترین شستشوی فرش را در تهران ارائه می دهد. طبق نظر سنجی سال 1396 که شرکت قالیشویی الوند در میان مشتریان خود پس از سفارش دریافت کرده است میزان رضایت 95 درصدی مشتریان را جلب کرده است. و این مسئله باعث افتخار مجموعه قالیشویی الوند و کلیه پرسنل و کارکنان آن است که تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما مشتری عزیز بکار خواهد گرفت.

خدمات قالیشویی الوند تهران

شستشوی فرشهای دستبافت با بهترین مواد شوینده و شورهای گیاهی و دوا شویی.

شستشوی فرشهای ماشینی با بهترین و اعلاء ترین مواد شوینده در بازار.

شستشوی انواع موکت های پالاز و پرز دار.

خشکشوی انواع مبلمان و موکت های چسبیده در محل با دستگاه رادکتور و شامپوی تگزا.

خدمات و تعمیرات انواع فرشهای ماشینی و دستبافت زیر نظر متخصصی ترمیم فرش.

و …

قالیشویی الوند بهترین قالیشویی تهران

قالیشویی الوند عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران بوده و کلیه فعالیت های این شرکت زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران می باشد. قالیشویی الوند تهران با استفاده از تجربه و دانش خود با بیش از 30 سال تجربه در صنعت قالیشویی تهران این اطمینان را به شما همشهریان عزیز شهر تهران می دهد که: فرشهای شما پس از شستشو با بالاترین کیفیت شستشو و بهترین مواد شستشو تحویل شما داده می شود و هرگونه نارضایتی شما را نسبت به نوع شستشو و برخورد پرسنل و سرویسکاران را پذیرفته و برای جلب رضایت شما بیشتر تلاش را خواهد کرد.

برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی الوند با ما تماس بگیرید و یا پر کردن فرم سفارش آنلاین خدمات قالیشویی الوند از 10 درصد تخفیف ویژه ثبت سفارش آنلاین قالیشویی الوند برخوردار شوید.

سفارش آنلاین

شماره های تماس قالیشویی الوند تهران ( برای شماره گیری در تلفن همراه کافیس شماره های زیر را لمس کنید)

۲۲۲۲۵۳۱۴
۶۶۰۹۷۶۰۶
۸۸۱۷۰۳۷۴
۴۴۴۰۳۴۱۱

برای اطلاعات بیشتر درباره ما را بخوانید!

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا