رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
قالیشویی در جیحون

قالیشویی در جیحون

قالیشویی در جیحون

قالیشویی در جیحون | قالیشویی الوند با سرویس کاران مجرب و آموزش دیده بهترین و معتبر ترین قالیشویی نزدیک محله جیحون و محدوده های جیحون می بایشد.سرویس دهی فوری در محله جیحون و محله های حومه جیحون توسط سرویس کاران مجرب و آموزش دیده یکی از ویژگی های قالیشویی الوند می باشد.

قالیشویی الوند تهران شعبه جیحون دارای شعبه فعال در محله و حومه آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در محله جیحون می باشد. قالیشویی الوند تهران شعبه جیحون همچنین مجری خدمات تخصصی تعمیرات فرش در محله نیز می باشد. ارائه سرویس کار و بازدید برای تعمیرات انواع فرش توسط کارشناسان و متخصصان با تجربه صنعت فرش دستبافت انجام می شود. کلیه خدمات رفوگری، دارکشی، رنگبرداری، شیرازه و چرم دوزی، پرداخت، لکه برداری، رفع سوختگی و پوسیدگی، رفع بید خوردگی و … جزو خدمات تخصصی قالیشویی الوند جیحون می باشد.

قالیشویی در جیحون

قالیشویی در جیحون

قالیشویی در جیحون

قالیشویی الوند با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در قالیشویی تهران. عضو رسمی اتحادیه بوده و کلیه خدمات و فاکتور های صادره این شرکت زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران می باشد. قالیشویی الوند تهران دارای یک شرکت شستشوی اختصاصی در خارج از شهر تهران بوده و فرشها به صورت مستقیم در کارخانه شستشو می شود. و خیال شما را بابت افتادن فرشهای دوست داشتنی و گران بهای خود به دست دلالان قالیشویی راحت خواهد کرد. قالیشوی یالوند دارای شعبات فعال در سراسر استان تهران می باشد که یکی از این شعبات قالیشویی در جیحون می باشد.

سرویس دهی در محله جیحون و محله های اطراف جیحون به سرعت انجام می شود. سرویس کاران قالیشویی الوند به صورت گردشی در سطح شهر در حال گرده و جمع آوری سفارش های شما همشهریان عزیز می باشد.

راه های ارتباط با قالیشویی الوند

شرکت قالیشویی الوند برای راحتی کار شما همشهریان عزیز محله شهرک فکوری راه های ارتباطی زیادی در نظر دارد که مهترین این راه ها ثبت سفارش آنلاین خدمات می باشد. شما میتوانید با سفارش آنلاین خدمات در سایت ما. از ۱۰ درصد تخفیف سفارش آنلاین برخوردار شوید. برای ثبت سفارش آنلاین کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. پس از ثبت سفارش آنلاین همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

سفارش آنلاین

راه دوم تماس با قالیشویی الوند شعبه شهرک فکوری استفاده از تلفن های تماس شرکت ما می باشد. شما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از تماس شما با شرکت قالیشویی الوند. زمان تقریبی اعزام سرویس کاران به محل شما اعلام خواهند شد.

۲۲۲۲۵۳۱۴
۶۶۰۹۷۶۰۶
۸۸۱۷۰۳۷۴
۴۴۴۰۳۴۱۱

برای شماره گیری سریع در تلفن همراه کافی است شماره هارا لمس کنید!

برای اطلاعات بیشتر درباره ما را بخوانید!

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا