رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
قالیشویی در خاقانی

قالیشویی در خاقانی

قالیشویی در خاقانی

قالیشویی در خاقانی | شرکت قالیشویی الوند تهران بهترین معتبر ترین و خوب ترین قالیشویی نزدیک خاقانی و محله و محدوده های اطراف خاقانی می باشد. کلیه خدمات قالیشویی، خشکشویی مبلمان، خدمات تعمیرات و باز سازی فرش در محله خاقانی توسط سرویس کاران و شعبه مستقر در محله خاقانی تهران انجام می پذیرد.

فرش های دستبافت ایرانی از هنر های صنعت فرش در جهان شناخته می شوند. نگهداری و حفظ از این فرشها نیاز به نظافت و شستشو دارد. با توجه به حساسیت فرشهای دستبافت، اعتماد برای سپردن این نوع فرشها به یک قالیشویی معتبر یکی از دغدغه های اصلی خانوار است. شرکت قالیشویی الوند با نیروی متخصص و کادری مجرب و تحصیل کرده آماده ارائه خدمات تخصصی شستشو و شور شویی انواع فرش های دستبافت کاشان، همدان، تبریز و … می باشد.

عضویت قالیشویی الوند تهران در اتحادیه قالیشویی تهران این اطمینان را به شما مشتری عزیز می دهد که کلیه خدمات و تعرفه های این مجموعه زیر نظر اتحادیه محترم قالیشویی تهران بوده و شما مشتری عزیز میتوانید صحت اطلاعات شرکت قالیشویی الوند را از اتحادیه قالیشویی تهران جویا شوید.

 

قالیشویی در خاقانی

قالیشویی در خاقانی

قالیشویی الوند با عضو رسمی بودن در اتحادیه و داشتن سابقه درخشان و طولانی اطمینان خاطر به شما می دهد تا تمامی خدمات به نحو احسن انجام پذیرد.

راه های ارتباط با قالیشویی الوند

شرکت قالیشویی الوند برای راحتی کار شما همشهریان عزیز محله شهرک فکوری راه های ارتباطی زیادی در نظر دارد که مهترین این راه ها ثبت سفارش آنلاین خدمات می باشد. شما میتوانید با سفارش آنلاین خدمات در سایت ما. از ۱۰ درصد تخفیف سفارش آنلاین برخوردار شوید. برای ثبت سفارش آنلاین کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. پس از ثبت سفارش آنلاین همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

سفارش آنلاین

راه دوم تماس با قالیشویی الوند شعبه شهرک فکوری استفاده از تلفن های تماس شرکت ما می باشد. شما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از تماس شما با شرکت قالیشویی الوند. زمان تقریبی اعزام سرویس کاران به محل شما اعلام خواهند شد.

۲۲۲۲۵۳۱۴
۶۶۰۹۷۶۰۶
۸۸۱۷۰۳۷۴
۴۴۴۰۳۴۱۱

برای اطلاعات بیشتر درباره ما را بخوانید!

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا