رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
قالیشویی در دولت

قالیشویی در دولت

قالیشویی در دولت | قالیشویی الوند بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در میدان دولت. انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم در دولت. سرویس دهی فوری به محدوده و محله های میدان دولت تهارن. دارای سرویس های ویژه VIP برای محله دولت تهران. قالیشویی الوند تهران شعبه دولت عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران بوده و کلیه خدمات قالیشویی الوند تهران زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران می باشد.

نزدیک ترین قالیشویی در دولت

شما همشهریان عزیز محله دولت تهران. اگر به دنبال یک شرکت خدماتی قالیشویی معتبر و مجاز و نزدیک به محله خود میگردید. قالیشوی الوند با داشتن سرویس های مستقر در محله میدان دولت تهران. و سرویس دهی فوری به محله ها و محدوده های اطراف دولت. آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی، ترتیم و باز سازی و سم پاشی منازل، کارخانه های، انبارها و .. می باشد. قالیشویی الوند تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران بوده و کلیه خدمات این شرکت در محله و محدوده های اطراف میدان دولت. زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران بوده و این اطمینان را به شما مشتریان عزیز می دهد. که پاسخگوی کلیه نیازهای شستشوی فرش، خشکشویی مبلمان، بازسازیو سم پاشی و …. می باشد.

قالیشویی در دولت

قالیشویی در دولت

راه های ارتباط با قالیشویی الوند

شرکت قالیشویی الوند برای راحتی کار شما همشهریان عزیز محله شهرک فکوری راه های ارتباطی زیادی در نظر دارد که مهترین این راه ها ثبت سفارش آنلاین خدمات می باشد. شما میتوانید با سفارش آنلاین خدمات در سایت ما. از 10 درصد تخفیف سفارش آنلاین برخوردار شوید. برای ثبت سفارش آنلاین کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. پس از ثبت سفارش آنلاین همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

سفارش آنلاین

راه دوم تماس با قالیشویی الوند شعبه شهرک فکوری استفاده از تلفن های تماس شرکت ما می باشد. شما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از تماس شما با شرکت قالیشویی الوند. زمان تقریبی اعزام سرویس کاران به محل شما اعلام خواهند شد.

22225314
66097606
88170374
44403411

برای اطلاعات بیشتر درباره ما را بخوانید!

 

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا