رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
قالیشویی در شهرک فکوری

قالیشویی در شهرک فکوری

قالیشویی در شهرک فکوری

قالیشویی در شهرک فکوری | قالیشویی الوند بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به محل، محدوده و حومه شهرک فکوری. انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و خدمات تریم فرش. سرویس دهی فوری به محله شما. با استفاده از ماشن آلات پیشرفته و مواد درجه یک شستشو.

چرا قالیشویی الوند شعبه فکوری؟

اگر به دنبال یک قالیشویی مورد اعتماد و نزدیک به محل سکونت خود هستید، قالیشویی الوند یک پیشنهاد هیجان انگیز برای شما می باشد. زیرا قالیشویی الوند دارای سرویس کاران مستقر در محله شهرک فکوری می باشد. از این رو پس از تماس و یا ثبت آنلاین سفارش شما سرویس کاران ما در کمترین زمان ممکن به محل شما اعزام خواهند شد.

قالیشویی الوند با استفاده از مواد درجه یک، بدون مواد مضر برای بافت انواع فرشهای دستبافت. بهترین اعلاء شویی در تهران می باشد. مواد شستشو برای شستن انواع فرشهای ماشینی و دستبافت و از همه مهمتر فرشهای ابریشم. یکی از مهمترین پیش نیازهای شستشو می باشد. شوینده های شیمیایی موجود در بازار به مرور زمان. کیفیت فرش شما را گرفته و باعث خرابی در طولانی مدت می شوند. قالیشویی الوند در شهرک فکوری با استفاده از مواد شستشوی کاملا گیاهی برای فرشهای ماشینی، و شورهای گیاهی درجه یک برای فرشهای درجه یک دستبافت و ابریشم استفاده می کند. تا افت کیفیت رنگهای فرش، بهم ریختن رنگهای فرش و … را به صفر رسانده است.

قالیشویی در شهرک فکوری

قالیشویی در شهرک فکوری

راه های ارتباط با قالیشویی الوند

شرکت قالیشویی الوند برای راحتی کار شما همشهریان عزیز محله شهرک فکوری راه های ارتباطی زیادی در نظر دارد که مهترین این راه ها ثبت سفارش آنلاین خدمات می باشد. شما میتوانید با سفارش آنلاین خدمات در سایت ما. از 10 درصد تخفیف سفارش آنلاین برخوردار شوید. برای ثبت سفارش آنلاین کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. پس از ثبت سفارش آنلاین همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

سفارش آنلاین

راه دوم تماس با قالیشویی الوند شعبه شهرک فکوری استفاده از تلفن های تماس شرکت ما می باشد. شما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از تماس شما با شرکت قالیشویی الوند. زمان تقریبی اعزام سرویس کاران به محل شما اعلام خواهند شد.

22225314
66097606
88170374
44403411

برای اطلاعات بیشتر درباره ما را بخوانید!

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا