رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
قالیشویی در منطقه 10تهران

قالیشویی در منطقه 10تهران

قالیشویی منطقه 10تهران | قالیشویی الوند ویژ] منطقه 10 تهران، با سرویس های ویژه محله های منطقه 10 تهران بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در منطقه 10 تهران می باشیم. انجام کلیه خدمات قالیشویی، خشکشویی مبلمان، خدمات ترمیم و باز سازی و … سرویس دهی کلیه محدوده و محل های منطقه 10 تهران.

قالیشویی در منطقه 10 تهران

منطقه‌ی 10 با مساحتی در حدود 817 هکتار از 3 ناحیه تشکیل شده است. 320 هزار نفر در منطقه 10 زندگی می‌کنند، این منطقه که یکی از پر تراکم‌ترین مناطق شهری تهران است از محله‌های متعددی تشکیل شده است که از آن جمله می‌توان به بریانک، جی – شمشیری، جیحون، دامپزشکی، رودکی، زنجان، سلیمانی – تیموری، کارون، قزوین، کمیل، مالک اشتر، نواب صفوی، هاشمی و هفت چنار اشاره کرد.

شرکت قالیشویی الوند با تاسیس دفتر خدمات قالیشویی در منطقه 10 تهران در محله ی شمشیری، سرعت بالایی به خدمات رسانی در محله های منطقه 10 تهران داده است. شما مشتریان گرامی کلیه منطقه های: بریانک، جی – شمشیری، جیحون، دامپزشکی، رودکی، زنجان، سلیمانی – تیموری، کارون و … با یک تماس و یا ثبت سفارش آنلاین خدمات مورد نیاز خود را ثبت کنید و با هماهنگی های قبلی همکاران ما با شما سرویس کاران جهات ارائهخدماتبه محل شما اعزام شوند.

بهترین قالیشویی در منطقه 10 تهران

انتخاب یک قالیشویی معتبر یکی از مهمترین فاکتورها برای حفظ سلامت فرش شما می باشد. باید در انتخاب کردن قالیشوی دقت زیادی داشته باشید، قبل از سفارش خدمات خود به قالیشویی ها در نظر داشته باشید که قالیشویی مورد نظر شما تمام ویژگی های زیر را داشته باشند.

مجاز باشند ( عضو رسمی اتحادیه قالیشویی شهرتان باشند)

از مواد شوینده مجاز استفاده کنند ( فرشها با نوع نخ و رج های آنها مواد مورد نیاز مخصوصی برای شستشو دارند)

دفتر شرکت قالیشویی در دسترستان باشد.

شرکت قالیشویی کارخانه ای در حئمه شهر داشته باشد.

خوش قول و خوش برخورد باشد.

فاکتور را طبق نرخ اتحادیه ثادر کند

و …

قالیشویی الوند تهران با عضویت در اتحادیه قالیشویی، مواد شوینده مورد تایید اتحادیه، با داشتن شعبه و دفتر کار در محله شمشیری، داشتن کارخانه قالیشویی، و ارائه فاکترو شفاف طبق نرخ اتحادیه. آمادگی خود را برای انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و خدمات باز سازی و ترمیم فرش به شما شهروندان عزیز می باشد. طبق آخرین نظر سنجی هایی که از مشتریان خود انجام داده ایم. 80 درصد مشتریان ما از برخورد پرسنل ما و ایستادن پای قول و قرار هایمان با مشتریان رضایت کامل دارند.

راه های ارتباط با قالیشویی الوند

شرکت قالیشویی الوند برای راحتی کار شما همشهریان عزیز محله شهرک فکوری راه های ارتباطی زیادی در نظر دارد که مهترین این راه ها ثبت سفارش آنلاین خدمات می باشد. شما میتوانید با سفارش آنلاین خدمات در سایت ما. از 10 درصد تخفیف سفارش آنلاین برخوردار شوید. برای ثبت سفارش آنلاین کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. پس از ثبت سفارش آنلاین همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

قالیشویی در منطقه 10

قالیشویی در منطقه 10

راه دوم تماس با قالیشویی الوند شعبه شهرک فکوری استفاده از تلفن های تماس شرکت ما می باشد. شما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از تماس شما با شرکت قالیشویی الوند. زمان تقریبی اعزام سرویس کاران به محل شما اعلام خواهند شد.

22225314
66097606
88170374
44403411

برای اطلاعات بیشتر درباره ما را بخوانید!

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا