رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
قالیشویی در یاخچی آباد

قالیشویی در یاخچی آباد

قالیشویی در یاخچی آباد | قالیشویی الوند تهران، بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در محله یاخچی آباد تهران. سرویس دهی سراسر محدوده یاخچی آباد و حومه یاخچی آباد، انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و باز سازی انواع فرشهای دستبافت.

قالیشویی یاخچی آباد

اگر به دنبال یک قالیشویی نزدیک، با تجربه و مجاز در محله یاخچی آباد تهران میگردید. قالیشویی الوند با افتخار خدمات خود را برای شما در محله یاخچی آباد انجام خواهد داد. شما مشتریان گرامی در محله یاخچی آباد می توانید با شرکت قالیشویی الوند شعبه یاخچی آباد تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. شرکت قالیشویی الوند شعبه یاخچی آباد نزدیک ترین سرویس کار به محله و محدوده شما را پس از هماهنگی با شما اعزام خواهد کرد. قالیشویی الوند شعبه یاخچی آباد کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و بازسازی فرشهای دستبافت را با بالاترین درجه ی کیفیت انجام می دهد.

قالیشویی در یاخچی آباد

قالیشویی در یاخچی آباد | محله یاخچی‌آباد در جنوب غرب منطقه ۱۶ تهران واقع شده‌است. این محله از شمال به خیابان تولایی، از جنوب به بزرگراه آزادگان، از شرق به خیابان شهید رجایی و از غرب به خیابان بهمنیار محدود می‌شود. یاخچی‌آباد جمعیت نسبتاً بالایی از آذری‌زبان‌ها دارد و واژه یاخچی نیز در زبان آذری به معنی «خوب» است که به سرسبز بودن این محل اشاره دارد. نام دیگری که بعد از یاخچی‌آباد بیشتر از دیگر نام‌ها به گوش می‌رسد «یاغچی‌آباد» است. «یاغ» به معنای روغن است و از آنجا که این محله در نزدیکی کارخانه روغن‌نباتی قرار داشته به این نام شهرت پیدا کرده است. در سال‌های اخیر مسئولان شهرداری منطقه چند بار نام این محله را به عربی تغییر داده‌اند و از نام‌هایی چون رضوان، رجائیه و نازی‌آباد جنوبی استفاده کرده‌اند، اما بعد از مدتی نام «یاخچی‌آباد» بر نامگذاری جدید غالب شده است. (منبع : ویکی پدیا)

 

 

قالیشویی در یاخچی آباد

قالیشویی در یاخچی آباد

شستشوی ویژه فرشها دستبافت در یاخچی آباد

قالیشویی در یاخچی آباد| فرشهای دستبافت علاوه بر ارزش های مالی، عمده آنها دارای ارزش های معنوی و حسی نیز می باشند. نگهداری از فرشهای دستبافت نسبت به فرشهای ماشینی چند برابر سختی بیشتری دارد. فرشهای دستبافت حساسیت های بالایی دارند و باید اصول های مهمی را برای سالم نگهداشتن این فرشها رعابت کنید. شستشوی فرش دستبافت یکی از مهمترین فاکتور های افزایش عمر این نوع فرشها می باشد.

اگر فرش دستبافت خود را در تاریخ های معینی به یک قالیشویی حرفه ای نسپارید. احتمال خاک گرفتی چله آن و بید خوردگی در فرش شما بسیار بالا می باشد. با توجه به اینکه شستشوی یک فرش دستبافت امری بسیار تخصصی می باشد. اعتماد بر هر قالیشویی نیز تصمیم سختی برای خانواده ها می باشد.

قالیشویی الوند تهران. با سابقه ی درخشان در شستشوی فرشهای دستبافت. مراحل ویژه ای برای شستشوی فرشهای دستیافت دارد که مراحل به شرح ذیل می باشند:

1. مشاهده و کارشناسی فرش شما توسط کارشناس فرشهای دستبافت. ( این مشاهده تخصصی جزو مهمترین مرحله ی فرایند شستشوی فرش دستبافت می باشد. زیرا کارشناس با مشاهده دقیق و فنی. تشخیص جنس فرش، رنگها استفاده شده. مقاوت فرش، نیاز فرش به خدمات ترمیم و از همه مهمتر اتخاب مواد شوینده مورد نیاز فرش. برای بهتر شسته شدن و اتفاق نیوفتادن ایرادهای احتمالی در شستشو)

2. گرد گیری فرش ها توسط دستگاه مخصوص ( وقتی کارشناس ما سطح مقاوت دار فرش را تایید کردند. فرش با استفاده از یک ماشین گرد گیر، گرد گیری خواهد شد. این نوع گرد گیری کلیه گرد و غبار را از سطح و ریشه فرش بیرون کشیده و تاثیر زیادی در افزایش طول عمر فرش شما می شود.)

3. آبگیری فرش ( فرشهای دستبافت نسب به فرشهای ماشینی بیشتر آبگیری می شوند. دلیل این موضوع نفوذ آب به تمام قسمتهای فرش و پاک سازی تار و پود نخ های استفاده شده در فرش)

4. شستشوی فرش دستبافت با استفاده از فرچه و دستگاه مخصوص با مواد مورد نظر کارشناس برای شستشو.

5. آب کشی و آبگیری فرش پس از شستشو ( با توجه به کیفیت فرش شما دور خشک کن لوله ای بالا و یا پایین تنظیم می شود.

6. هواخوری در روزهای گرم و آفتابی و خشک شدن کامل فرش.

7. انتقال بهگرم خانه گازی موجود در شرکت و خشک کردن به روش مصنوعی.

8. اتو کردن فر در صورت نیاز مشتری و کاور کردن فرش و آماده اراسال کردن.

9. هماهنگی پرنسل با مشتری و تعیین روز تحویل.

10. تحویل به سرویسکار و ارسال برای مشتری.

سفارش آنلاین

سفارش آنلاین

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا