رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
قالیشویی در فلکه دوم تهرانپارس

قالیشویی در فلکه دوم تهرانپارس

قالیشویی در فلکه دوم تهرانپارس

قالیشویی در فلکه دوم تهرانپارس | کارخانه قالیشویی الوند تهران بهترین و نزدیک ترین قالیشویی سمت محله فلکه دوم تهرانپارس، متخصص در ارائه کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی، سمپاشی، رفوگری و .. در فلکه دوم تهرانپارس و حومه.

قالیشویی در فلکه دوم تهرانپارس

فلکه دوم تهرانپارس یکی از محله های تهرانپارس واقع در منطقه ۴ تهران می باشد. از بلوارها و خیابان های منتهی به فلکه دوم تهرانپارس می توان به بلوار حجربن عدی، خیابان فرجام و خیابان جشنواره نام برد. با وجود دبرستان ها، بانک ها و مجتمع های رفاهی متعدد فلکه دوم تهرانپارس به عنوان یک محل سکونت با امکانات و دسترسی های فراوان یاد می شود.

با وجود تمام موارد یاد شده همشهریان عزیز محله فلکه دوم تهرانپارس نیازمند یک شرکت خدمات معتبر برای انجام خدمات شستشوی فرشها و مبلمان خود می باشند. شرکتی که علاوه بر کسب مجوز های لازم از اتحادیه قالیشویان تهران. دارای سرویسکاران متعدد و خدمات با کیفیتی باشد.

شرکت قالیشویی الوند تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی، خدمات ترمیم و باز سازی در سراسر محله ها و خیابان های فلکه دوم تهرانپارس می باشد. شرکت قالیشویی الوند با استفاده از کاری مجرب و آموزش دیده. دارای سرویس کاران مستقر در محله تهرانپارس آمادگی خود را جهت هرگونه خدمات رسانی به همشهریان عزیز اعلام میدارد.

قالیشویی در فلکه دوم تهرانپارس

قالیشویی در فلکه دوم تهرانپارس

ویژگی های قالیشویی در فلکه دوم تهرانپارس

شرکت قالیشویی الوند ویژه فلکه دوم تهرانپارس عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران بوده و کلیه فعالیت های این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد. قالیشویی الوند تهران دارای کارخانه ای اختصاصی جهت شستشو و آبگیری فرشها بوده و کلیه خدمات شستشوی زیر نظر کارشناسان این مجموعه انجام می شود. قالیشویی الوند شعبه فلکه دوم تهرانپارس برای شستشوی فرشها از مواد شستشوی مخصوص استفاده می کند و نظافت و پاکیزگی هرچه تمامتر را به فرشهای شما خواهد داد.

راه های ارتباط با قالیشویی الوند

شرکت قالیشویی الوند برای راحتی کار شما همشهریان عزیز محله شهرک فکوری راه های ارتباطی زیادی در نظر دارد که مهترین این راه ها ثبت سفارش آنلاین خدمات می باشد. شما میتوانید با سفارش آنلاین خدمات در سایت ما. از ۱۰ درصد تخفیف سفارش آنلاین برخوردار شوید. برای ثبت سفارش آنلاین کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. پس از ثبت سفارش آنلاین همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

سفارش آنلاین

راه دوم تماس با قالیشویی الوند شعبه شهرک فکوری استفاده از تلفن های تماس شرکت ما می باشد. شما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از تماس شما با شرکت قالیشویی الوند. زمان تقریبی اعزام سرویس کاران به محل شما اعلام خواهند شد.

۲۲۲۲۵۳۱۴
۶۶۰۹۷۶۰۶
۸۸۱۷۰۳۷۴
۴۴۴۰۳۴۱۱

برای شماره گیری سریع در تلفن همراه کافی است شماره هارا لمس کنید!

برای اطلاعات بیشتر درباره ما را بخوانید!

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا