رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
قالیشویی در کامرانیه

قالیشویی در کامرانیه

قالیشویی در کامرانیه | کارخانه قالیشویی الوند شعبه کامرانیه، بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در کامرانیه تهران. سرویس دهی فوری و یژه سراسر کامرانیه، کلیه خدمات قالشویی، مبل شویی و تعمیرات فرش. با بیش از 20 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران. ارتباط مستقیم با کارخانه و بدون واسطه و دلالان شستشوی فرش.

قالیشویی در کامرانیه

قالیشویی الوند دارای دفتر و شعبه فعال در محله کامرانیه تهران می باشد. شما مشهریان عزیز مستقر در محله کامرانیه می توانید این اطمینان را از طرف مجموعه قالیشویی الوند داشته باشید که. سرویس دهی در محله شما به سریع ترین طریق انجام خواهد شد و شستشوی فرشهای شما در کارخانه قالیشویی الوند زیر نظر پرسنل با تجربه و کارآزموده انجام خواهد شد.

قالیشویی الوند شعبه کامرانیه مجری انجام کلیه خدمات قالیشویی از قبیل: شستشوی تحصصی فرشهای دستبافت. شستشوی تخصصی فرشهای ابریشم و گل ابریشم، شستشوی اعلاء فرشهای ماشینی، کرم رنگ و تیره رنگ. و خدمات حشکشویی از قبیل: مبل شویی، خشکشویی خوشخواب، خشکشویی موکت در محل. و خدمات تعمیرات از قبیل: رفوگری،دارکشی، رفع سوختگی، پرداخت و شیرازه دوزی زیر نظر متخصصان بافت و ترمیم فرش کشور.

قالیشویی در کامرانیه

قالیشویی در کامرانیه

راه های ارتباط با قالیشویی الوند

شرکت قالیشویی الوند برای راحتی کار شما همشهریان عزیز محله شهرک فکوری راه های ارتباطی زیادی در نظر دارد که مهترین این راه ها ثبت سفارش آنلاین خدمات می باشد. شما میتوانید با سفارش آنلاین خدمات در سایت ما. از ۱۰ درصد تخفیف سفارش آنلاین برخوردار شوید. برای ثبت سفارش آنلاین کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. پس از ثبت سفارش آنلاین همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

سفارش آنلاین

راه دوم تماس با قالیشویی الوند شعبه شهرک فکوری استفاده از تلفن های تماس شرکت ما می باشد. شما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از تماس شما با شرکت قالیشویی الوند. زمان تقریبی اعزام سرویس کاران به محل شما اعلام خواهند شد.

۲۲۲۲۵۳۱۴
۶۶۰۹۷۶۰۶
۸۸۱۷۰۳۷۴
۴۴۴۰۳۴۱۱

برای اطلاعات بیشتر درباره ما را بخوانید!

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا