رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
نحوه صحیح نگهداری مبلمان

نحوه صحیح نگهداری مبلمان

نحوه صحیح نگهداری مبلمان 

در این مطلب سعی بر این است تا نحوه صحیح نگهداری مبلمان منزل یا محل کار را آموزش دهیم تا طول عمر آنها افزایش یافته و زیبایی خود را حفظ کنند شاید به همین دلیل باشد که بحث نگهداری مبلمان حتی از خرید این وسیله  نیز مهم تر است. 
 
نکته اول: پوشش پلاستیکی
در صورتیکه مبلمان شما از جنس چوب است از پوشش های پلاستیکی استفاده نکنید چون باعث آسیب رساندن به سطح چوبی مبلمان شما می شود.
 
نکته دوم: دمای هوای متناسب
محیطی که مبلمان شما در آنجا قرار دارد نباید بیش از حد گرم و یا سرد باشد چون گرما و سرمای زیاد به سطوح مبل آسیب می رساند و آن را خشک و شکننده می کند خصوصا در مبلمان های چوبی و چرمی که باید دقت بیشتری در نحوه صحیح نگهداری مبلمان داشته باشید. 
 
نکته سوم: نور آفتاب
نور خورشید باعث رنگ پریدگی و خرابی قسمتهای چوبی مبلمان می شود پس از قرار دادن مبلمان در معرض نور خورشید به مدت طولانی پرهیز کنید.
 
نکته چهارم: قرار گیری در سطح یکنواخت و صاف
باید محلی که مبلمان آنجا قرار می گیرد سطحی صاف و هموار باشد .همچنین برای جابجایی مبل ها آنها را روی زمین نکشید چون پایه های مبل آسیب می بیند.
 
نکته پنجم: حاک و دوده گرفتن مبل ها
برای پوشش مبل در برابر آسیب های همچون گرد و خاک و دوده محیط  و یا جلوگیری از ایجاد لکه روی مبلمان  می توانید از روکشهای با جنس و رنگهای مناسب و طرح ساده استفاده نمایید.
 
و در آخر  در صورت مشاهده هر گونه مشکل و نقص در مبل سریعا اقدام به تعمیر و یا برطرف کردن آن نمایید،زیرا هر چه بیشتر بگذرد برطرف کردن آن نیز هزینه بیشتری می برد.
 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا