رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
نزدیک ترین قالیشویی بلوار فردوس غرب و بلوار فردوس شرق

نزدیک ترین قالیشویی بلوار فردوس غرب و بلوار فردوس شرق

قالیشویی بلوار فردوس غرب و بلوار فردوس شرق

قالیشویی نزدیک بلوار فردوس غرب و بلوار فردوس شرق

قالیشویی محله بلوار فردوس غرب و بلوار فردوس شرق

قیمت قالیشویی در بلوار فردوس غرب و بلوار فردوس شرق

 

قالیشویی تضمینی در بلوار فردوس غرب و بلوار فردوس شرق

 

قالیشویی معتبر در بلوار فردوس غرب و بلوار فردوس شرق

 

بهترین قالیشویی در بلوار فردوس غرب و بلوار فردوس شرق

 

بهترین قالیشویی در بلوار فردوس غرب و شرق

قالیشویی در بلوار فردوس غرب و شرق

 

چطور فرش را با استفاده از مواد طبيعي تميز کنيم؟

1- کمتر چيزيست که نتوان با جوش‌شيرين و سرکه تميز کرد. خوشبختانه لکه‌هاي فرش هم از اين امر مستثني نيستند. فقط کافيست پودر جوش‌شيرين را روي لکه فرش بريزيد و سرکه سفيد را اضافه کنيد. بعد از تمام شدن کف حاصل، يک دستمال را که قدرت جذب بالايي دارد، روي فرش بکشيد تا سرکه را جذب کند، بگذاريد اين قسمت خشک شود. با جاروبرقي باقي‌مانده جوش‌شيرين را جمع کنيد. براي لکه‌هاي بزرگ‌تر از جوش‌شيرين به تنهايي استفاده کنيد. آن را روي فرش بپاشيد و حداقل بعد از نيم ساعت جاروبرقي بزنيد.

2- نمک
مخلوط سرکه و نمک نيز از بين‌برنده لکه فرش است. اين دو ماده را به صورت خمير درآوريد و روي لکه بريزيد، بگذاريد تا جذب شوند. دستمال مرطوب را روي محل مورد نظر بماليد. بعد از خشک شدن جاروبرقي بزنيد.

3- بخار
آب را داخل دستگاه بخارشور بريزيد. کاتالوگ دستگاه را با دقت بخوانيد. در صورت اجازه استفاده از مواد شيميايي، بهتر است به جاي آن از مخلوط آب و سرکه استفاده کنيد.

4- پراکسيد هيدروژن
پراکسيد هيدروژن تميزکننده فوق‌العاده‌اي به خصوص براي لکه‌هاي پروتئين و خون است. با ريختن اين ماده روي فرش، شاهد از بين رفتن لکه خواهيد بود. روي محل مورد نظر آب يا سرکه سفيد بماليد.

5- استفاده از زمين شور
بله با استفاده از زمين شور هم مي‌توانيد فرش را تميز کنيد. 2 پيمانه جوش‌شيرين را با ¼ پيمانه بوره يا تکه‌هاي صابون مخلوط کنيد. به اين مواد 20-10 قطره اسانس معطر دلخواه اضافه کنيد. معمولا از اسطوخودوس يا ليمو استفاده مي‌شود. مواد را خوب به هم بزنيد و با اسپري روي فرش بپاشيد. در مرحله بعد ¼ پيمانه آب گرم را با 1 پيمانه سرکه سفيد مخلوط کنيد. زمين‌شور اسفنجي را داخل آن کنيد و روي مواد ريخته شده قبلي بکشيد. بگذاريد فرش حداقل ساعت خشک شود سپس جاروبرقي بکشيد.

6- پودر ذرت
چه باور کنيد يا نه پودر ذرت هم به تميز کردن فرش شما کمک مي‌کند. 1 پيمانه از آن را با يک پيمانه بوره و ½ پيمانه جوش‌شيرين مخلوط کنيد و روي فرش بپاشيد. با کشيدن يک پارچه مرطوب يا زمين شور اسفنجي روي فرش آن را تميز کنيد. بعد از خشک شدن جاروبرقي بزنيد.

برای تمیز تر کردن فرش خود هر 6 ماه فرش خود را قالیشویی الوند بسپارید

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا