رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
قالیشویی در باقرخان

قالیشویی در باقرخان

قالیشویی در باقرخان | شرکت قالیشویی الوند با 30 سال سابقه بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در محدوده و محله های باقر خان تهران، انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و تعمیرات فرش در محله باقرخان تهران. قالیشویی الوند شعبه باقر خان عضو رسمی اتحادیه تهران با مجوز فعالیت در محله های تهران از جمله محله باقر خان تهران. سرویس دهی سراسر تهران با استفاده از خودرو های ویژه.

ارتباط مستقیم با کارخانه ای مجهز در تهران، مسقف و دارای ماشین آلات شستشو و آبگیری اتوماتیک از جمله: خشک کن های لوله ای با دور بالا، ماشین آلات اتوماتیک شستشو، گرمخانه گازی طبقاتی برای جلوگیری از تاب برداشتن فرش.

قالیشویی در باقرخان

قالیشویی الوند با ماشین آلات و کارخانه ای مجهز گامی نو در صنعت قالیشویی را در استان تهران برداشته و اولین قالیشویی مکانیزه در تهران می باشد. قالیشویی الوند در ابتدای سال 1397 مجوز فعالیت به صورت محله ای در تهران را از اتحادیه قالیشویی تهران دریافت کرد. علاوه بر فعالیت قالیشویی در غرب و جنوب تهران در 30 سال گذشته، اینبار با افتخار به تمام محله های تهران با سرویس های ویژه خود خدمات دهی خواهیم کرد.

محله باقرخان تهران با وجود منازل مسکونی و خانوار های زیاد به صورت عمده محله ی مسکونی تهران می باشد. وجود خانوار ها در محله باقرخان تهران نیاز به یک شرکت خدمات قالیشویی نیز می باشد. شرکت قالیشویی الوند آماده ارائه سرویس به کلیه محله های باقر خان تهران در 7 رز هفته به صورت 24 ساعت می باشد.

قالیشویی در باقرخان

قالیشویی در باقرخان

راه های ارتباط با قالیشویی الوند

شرکت قالیشویی الوند برای راحتی کار شما همشهریان عزیز محله شهرک فکوری راه های ارتباطی زیادی در نظر دارد که مهترین این راه ها ثبت سفارش آنلاین خدمات می باشد. شما میتوانید با سفارش آنلاین خدمات در سایت ما. از ۱۰ درصد تخفیف سفارش آنلاین برخوردار شوید. برای ثبت سفارش آنلاین کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. پس از ثبت سفارش آنلاین همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

سفارش آنلاینراه دوم تماس با قالیشویی الوند شعبه شهرک فکوری استفاده از تلفن های تماس شرکت ما می باشد. شما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از تماس شما با شرکت قالیشویی الوند. زمان تقریبی اعزام سرویس کاران به محل شما اعلام خواهند شد.

۲۲۲۲۵۳۱۴
۶۶۰۹۷۶۰۶
۸۸۱۷۰۳۷۴
۴۴۴۰۳۴۱۱

برای اطلاعات بیشتر درباره ما را بخوانید!

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا