رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
پاک کردن جوهر خودکار از روی مبل چرم

پاک کردن جوهر خودکار از روی مبل چرم

پاک کردن لکه خودکار از روی مبل چرم سفید

 

 

 

 چرم سفید یکی از حساس ترین و البته پرطرفدارترین نوع چرم هاست که پس از انتخاب آن برای لوازم و وسایل تان زمان و باید برای مراقبت و نگهداری آن دقت بیشتری به خرج دهید؛ به همین منظور در این مطلب می خواهیم پاسخ سوال در رابطه با روش پاک کردن لکه خودکار از روی مبل چرم سفید را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد، پس با ما همراه باشید. 
 در مواجه با لکه جوهر روی هر جنس و وسلیه ای سرعت عمل را فراموش نکنید؛ زیرا در غیر این صورت، جوهر به بافت های داخلی وسلیه شما نفوذ می کند و درصد پاک کردن لکه را تا حد زیادی کاهش می دهد؛ بنابراین پیش از خشک شدن چنین لکه هایی اقدام به برطرف کردن آن نمایید. هم چنین هرگز لکه جوهر را به صورت مالشی برطرف نکنید، چراکه باعث پخش شدن بیشتر لکه روی سطح مورد نظرتان می شود. برای پاک کردن لکه جوهر روش ضربه ای را جایگزین کنید؛ بنابراین با توجه به این نکات برای پاک کردن لکه خودکار از روی مبل چرم سفید به صورت زیر عمل کنید: 

  1. ابتدا روی یک دستمال سفید مقداری اسپری مو (تافت) بزنید، سپس روی لکه ضربه بزنید تا زمانی که اثر جوهر به طور کامل از محو شود.
  2. حالا روی دستمال سفید دیگری مقداری الکل سفید بریزید و روی لکه ضربه بزنید تا جوهر اضافی به آن جذب شود. در هنگام استفاده از الکل توجه داشته باشید که الکل انتخابیتان حتما سفید باشد تا لکه زرد روی آن باقی نماند.
  3. در نهایت برای برطرف کردن خشکی چرم به علت استفاده از الکل از نرم کننده چرم برای بازگرداندن چرم به حالت اولیه اش استفاده کنید.
 

هم چنین اگر برای کمک در فعالیت های خانه داری منزل خود به دنبال شرکت های نظافتی معتبر هستید، ما کارخانه قالیشویی الوند را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

 

 

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا