رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
پاک کردن لکه جوهر از روی مبلمان

پاک کردن لکه جوهر از روی مبلمان

همانند تمام لکه ها ، جوهر خودکار را باید در سریع ترین زمان ممکن از بین ببرید. پس مهم ترین نکته ، رسیدگی هرچه زودتر به مبل های خود می باشد. به یاد داشته باشید که اصلا چیزی را به روی لکه نمالید ، زیرا به راحتی پخش می شود و دیگر بخش های مبل را هم خراب می کند.

از بین بردن لکه جوهر خودکار از روی مبلمان

لکه های جوهر خودکار معمولا بر روی مبل ها ظاهر می شوند ولی خیلی سخت هم از بین می روند.  اگر این را هم اشاره کنیم که هیچ کسی از این لکه ها در امان نیست ، اگرمبل شما آغشته به جوهر خودکار شد و شما هم راهی برای از بین بردن آن در ذهن نداشتید قطعا به کمک ما نیاز دارید.

 روش هایی برای پاک کردن لکه جوهر خودکار به شما عزیزان آموزش دهیم.

مراحل انجام

۱- همانند تمام لکه ها ، جوهر خودکار را باید در سریع ترین زمان ممکن از بین ببرید. پس مهم ترین نکته ، رسیدگی هرچه زودتر به مبل های خود می باشد. به یاد داشته باشید که اصلا چیزی را به روی لکه نمالید ، زیرا به راحتی پخش می شود و دیگر بخش های مبل را هم خراب می کند.

۲- اگر خوش شانس باشید و جوهر تازه باشد ، می توانید با استفاده از یک دستمال نم دار با آب سرد لکه جوهر خودکار را برطرف کنید ، ولی اگر جوهر خُشک شده باشد باید با استفاده از یک اسفنج پنبه ای و مرطوب به روی لکه بکشید و تا حد امکان لکه را از بین ببرید.

الکل یا لاک پاک کن

۳- بعد از پاک کردن لکه با آب تا جای امکان ، با دستمالی خیس و نم دار آغشته به الکل یا لاک پاک کن به روی لکه بکشید. حالا با استفاده از دستمالی دیگر لکه را پاک کنید. این کار را چندین بار تکرار کنید تا لکه به طور کامل از بین برود. باید قبل از استفاده از لاک پاک کن به طول کلی ، قسمتی از مبل (مثلا پشت مبل) را با آن امتحان کنید تا صدمه ای به الیاف مبل شما وارد نکند.

سرکه سفید یا خمیر ریش تراش

۴- اگر الکل یا لاک پاک کن نتوانست لکه را از بین ببرد ، می توانید از سرکه سفید یا خمیر ریش تراش استفاده کنید.

شیر و آب لیمو

۵- اگر لکه باز هم باقی ماند ، روش دیگر این است که بل ها را با شیر و آبلیمو آغشته کنید .

 

اگر هیچ کدام از این روش ها فایده نداشت حتما با قالیشویی الوند تماس بگیرید

بهترین و مطمئن ترین راه تماس با ما میباشد

نوشته شده توسط گروه پژوهشی الوند

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا