رفتن به محتوای اصلی

پوشش کلیه نقاط تهران

22225314 66097606 88170374 44403411
مزایا و معایب استفاده از شامپو فرش

مزایا و معایب استفاده از شامپو فرش

 

 

 

 

نحوه صحيح استفاده از شامپو فرش

 روكش‌هاي گوناگون مبلمان و الياف متفاوت فرشها، شامپوي فرش و موكت بايستي با تمام اليافها سازگار بوده و هيچگونه ضرري براي آنها نداشته باشد، بنابراين استفاده از كمترين مواد شيميائي در فرمولاسيون شامپو فرش بسيار حائز اهميت مي‌باشد. شامپو فرش و موكت فرش و مبلمان در استفاده روزمره بتدريج در اثر آلودگي هوا و نشست و برخاست كثيف شده و بهتر است هر از چند گاهي توسط شوينده مناسب شسته و تميز شود . بدليل روكش‌هاي گوناگون مبلمان و الياف متفاوت فرشها، شامپوي فرش و موكت بايستي با تمام اليافها سازگار بوده و هيچگونه ضرري براي آنها نداشته باشد، بنابراين استفاده از كمترين مواد شيميائي در فرمولاسيون شامپو فرش بسيار حائز اهميت مي‌باشد. از طرفي جلوگيري از تداخل رنگها ويا از بين رفتن شادابي و نشاط رنگ فرش و موكت از ديگر جنبه‌هاي مورد توجه در شوينده‌هاي فرش و موكت مي‌باشد. براي حفظ وسلامت رنگها و همچنين داشتن فرشهايي با پرز نرم و ملايم، طرز استفاده از شامپو فرش نيز در كنار انتخاب محصول مناسب حائز اهميت مي‌باشد. بهترين روش براي تميز كردن فرش و موكت با شامپو فرش، انحلال مقدار مناسبي از آن(طبق دستورالعمل) در آب وتميز كردن سطح مورد نظر با اسفنج آغشته به محلول شوينده مي‌باشد . سپس بايد با يك دستمال كتاني نمدار سطح فرش را از شوينده و چركهاي حل شده در آن پاك نموده و هر از چندگاهي دستمال مورد نظر را با يك دستمال تازه ديگر عوض نمود. همچنين بايستي فرش و موكت را پس از خشك شدن جارو نمود. نكات قابل توجه در هنگام استفاده كردن از شامپو فرش و موكت از نكات قابل توجه پرهيز از راه رفتن و يا نشستن بر روي فرش و موكت قبل از خشك شدن كامل آنهاست، در غير اين صورت احتمال بروز لكه وجود دارد.

 

فرش‌هايتان را با " شامپو فرش" نشوييد!
مطالعات جديد دانشمندان نشان مي‌دهند شامپو فرش عمر ماندگاري فرش را کاهش مي‌دهد و جنس و کيفيت فرش را در طولاني مدت از بين مي‌برد.
به گزارش خبرنگار کلينيک باشگاه خبرنگاران؛ شامپو فرش جزو شوينده‌هايي است که به راحتي مواد مضر آن از سطح فرش خارج نمي‌شود و خشکي و ايجاد ترک پا و کم رنگ کردن تار و پود فرش جزو مضراتي است که به دنبال دارد.

بررسي ها نشان مي دهند، بهترين مايع براي شستشو و تميزي فرش آب و شوينده‌هاي ملايم مانند شامپو سر و يا مايع ظرفشويي است و مطالعات نشان مي‌دهند در شامپو فرش‌ها موادي وجود دارد که در بين فرش مي مانند و به راحتي با آب از بين نمي رود.

گفتني است، خانواده‌هايي که فرزند کوچک و نوزاد دارند نبايد با شامپو فرش، فرش‌هايشان را تميز کنند زيرا ممکن است کودکان با بردن اجسام روي زمين به طرف دهانشان مواد مضر موجود و باقي مانده از شامپو فرش ها را وارد دهانشان کنند.

بهترین راه حل برای شما استفاده از خدمات خشکشویی در محل قالیشویی الوند است

 کارگران اموزش دیده خشکشویی الوند به بهترین شکل ممکن فرش وموکت و مبلمان شما را تمیز میکنند و با دستگاه مکش تمام آب اضافه آن را خارج میکنند

پاسخی بگذارید

تماس سریع

برگشت به بالا